Kendi Markanızda Fason Üretim


Sedirkent olarak tüm Türk kahvesi, filtre kahve, espresso kahve ve tedariğini sağladığımız diğer soğuk sıcak içecek çeşitlerimizin fason üretimini yapmaktayız. Tüm üretimlerimiz, Sağlık Bakanlığı’nın zorunlu tuttuğu sağlık ve hijyen yönetmeliklerine uygun koşullarda yapılmaktadır.

Ayrıca isteğe bağlı olarak müşterilerimize fason ürünlerin ambalaj tasarımında ve ambalaj üretiminde de teknik destek verilmektedir.

Bize Ulaşın


  • img

Cafe – Bar – Restaurant Danışmanlığı


Beşkonaklı Coffee Roasters olarak Sedirkent markamız ve markamız bünyesindeki profesyonel ekibimiz; büyük ya da küçük restaurant, cafe lounge, coffee shop, bar veya yiyecek içecek tesisinizde veya henuz kurulumu başlamamış fakat planlamada kurulumu yapılacak işletmenizde profesyonel bir şekilde danışmanlık veya anahtar teslim kurulum hizmeti vermektedir.

Yeni konsept geliştirme, mevcut operasyonunuzu değerlendirme, mutfak, bar ve iç mimari düzenlemelerinizi, pazarlama ve satış verimliliği, personel ve yönetici eğitimleri gibi konularda siz değerli müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekten memnuniyet duymaktayız.

Bize Ulaşın


  • img
  • img
  • img
  • img

Barista ve Barmen Eğitmenliği


Eğer bu sektörde yer alıyorsanız profesyonel bir barmen veya baristaya sahip olmanız şart! Veya en azından işletmeci veya kurucu olarak bu bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Bu sebeple sektörde ihtiyaç duyulması halinde, barista ve barmenlerden oluşan profesyonel ekibimiz aracılığı ile, gerek yeni kurulacak olan gerekse de mevcutta işleyen sistem ve işletmelerde bireysel veya kurumsal barista ve barmen eğitimleri düzenlemekteyiz.

Barista ve barmen eğitimlerimiz neticesinde tüm teknik detaylara hakim olurken, barda bulunduğunuz sürece tüm yeterliliklere sahip olacaksınız ve misafirlerinizi etkileyici sunumlar ve üretimler gerçekleştirebileceksiniz.

Bize Ulaşın


  • img